IPTV-ről készült TC-k, ETC-k, műsorazonosítók gyűjteménye.

Magyarország területéről nem fogható műholdpozíciók tv-programjainak internetes vételei.

Moderátor: ING-SAT

Válasz küldése
Avatar
RS 3806 BDXC
Hozzászólások: 2429
Csatlakozott: 2010.11.18. 08:51
Tartózkodási hely: Göd-Felsõ
Vételi telephely: Göd-Felsõ

Észak-Koreai IPTV ETC-k, műsorazonosítók.

Hozzászólás Szerző: RS 3806 BDXC »

Kép
Avatar
ING-SAT
Hozzászólások: 5259
Csatlakozott: 2008.09.16. 20:06
Tartózkodási hely: Budapest X.
Vételi telephely: Budapest X.
Kapcsolat:

Re: Észak-Koreai IPTV ETC-k, műsorazonosítók.

Hozzászólás Szerző: ING-SAT »

RS 3806 BDXC írta:Szia Misi!
Mellékelem a linket.Győződj meg róla magad is.
https://kcnawatch.org/korea-central-tv-livestream/
Kedves Sándor!
Miről kellene "meggyőződnöm" a korábban általam írtak tekintetében?
Kommentemben azt írtam, hogy "érdekesség" a KCTV streammelt (IPTV) teszt üzemmódú (Béta) adása tekintetében a 4:3-as képformátum alkalmazása, hiszen ezen (egyetlen nemzetközi adásukat) műholdról már három éve 16:9-es képformátumban, és Full HD-ben adják. Ennyi, és pont! Semmit nem vontam kétségbe a Te Észak-Koreai IPTV-s tesztábra bemutatód tekintetében.
A mai nap feltett Pyongyang feliratos Észa-Koreai CBP csíkábrát is 4:3-as képformátumban adták, s habár a KCTV programja, adása, eredően 16:9-ben megy, így a 16:9-es streammelt adásukat ezek szerint, átnyomják a régi 4:3 képformátum alapra, azaz, így most alul és felül, széles fekete sávval jelenik meg ezen a platformon. Ehhez használtak most eredően 4:3-as CBP-t. Ez ami érdekes, nem amit jelezni próbálsz. Az általad bemutatott régi 4:3-as KCTV tesztábrát a fotód eszerint (talán) széthúzták 16:9-re.

Üdv.: Mihály
Hajdú Mihály dr. https://ing-sat.hu
Avatar
RS 3806 BDXC
Hozzászólások: 2429
Csatlakozott: 2010.11.18. 08:51
Tartózkodási hely: Göd-Felsõ
Vételi telephely: Göd-Felsõ

Re: IPTV-ről készült TC-k, ETC-k, műsorazonosítók gyűjtemény

Hozzászólás Szerző: RS 3806 BDXC »

Kedves Mihály!
Mivel érdekesnek találtad ezért feltettem a linket,hogy Te is láthasd.(Nem is értem mi a probléma?Azt sem értem,hogy mit próbálok jellemezni?)
Nem kellene a jó indulatú hozzászólásokat kiforgatni.Témát a magam részéről ezzel lezártam.
További szép napot.
Avatar
ING-SAT
Hozzászólások: 5259
Csatlakozott: 2008.09.16. 20:06
Tartózkodási hely: Budapest X.
Vételi telephely: Budapest X.
Kapcsolat:

Re: IPTV-ről készült TC-k, ETC-k, műsorazonosítók gyűjtemény

Hozzászólás Szerző: ING-SAT »

RS 3806 BDXC írta:Kedves Mihály!
Mivel érdekesnek találtad ezért feltettem a linket,hogy Te is láthasd.(Nem is értem mi a probléma?Azt sem értem,hogy mit próbálok jellemezni?)
Nem kellene a jó indulatú hozzászólásokat kiforgatni.Témát a magam részéről ezzel lezártam.
További szép napot.
Kedves Sándor!

Örülök, hogy a "témát" a magad részéről lezártad, hiszen az általad vélt témát a Fórumról, senki nem nyitotta meg!
Persze, hasznos lenne az olvasás tudományát is gyakorolni, ha mindig, mindenkor, személyed elleni támadást vélsz felfedezni, ha úgy gondolod, hogy mindenki (így én is) mindig csak Veled foglalkozom. Kedves Sándor, hidd el, nem így van! Miért kellene, hogy veled foglalkozzunk, vagy én foglalkozzak? Hidd el, "százezerszer" fontosabb elfoglaltságaim vannak, mint a személyeddel kapcsolatos kérdések.
Semmilyen problémát nem "feszegettem" Veled szemben! Nem forgatta ki senki (így én sem) a "jóindulatú" hozzászólásodat!
Végezetül; Kedves Sándor az általam tett "jelzés" és az általad írt, kifogásként megjelölt "jellemezni" kifejezések tartalma "olyan messze van egymástól, mint Makó Jeruzsálemtől"! De ha az "érdekesség" megjegyzésem tartalmának a valós megértésére tudnál koncentrálni, akkor néz meg magad is (az IPTV-s "Beta verzión túl) a keleti 87,5 fokról eredetiben, 16:9-ben, Full HD-ban adott KCTV műholdas adást. Te mondtad, hivatkoztál rá itt a Fórumon, hogy Ernőtől kaptál már múlt év nyarán (vagy előbb?) egy 180-as tükröt, na hát, a KCTV vételéhez még a 150-es is elegendő lenne. Ha TV-DX, vagy Sat-DX amatőrnek véled magad, akkor (ha az nem megoldhatatlan számodra) nézd meg az eredeti forrásokat is. Én (és sokan mások is a Fórumról) szívesen, örömmel olvasnánk a 180 cm-es antennával elért, de akár a "hagyományos antennákkal" elérendő DVB-T2-es valós tv-vételi eredményeidet, műholdas vételi újdonságaidat, beszámolóid itt a Fórumunkon.

Üdvözlettel;
Mihály
Hajdú Mihály dr. https://ing-sat.hu
Avatar
RS 3806 BDXC
Hozzászólások: 2429
Csatlakozott: 2010.11.18. 08:51
Tartózkodási hely: Göd-Felsõ
Vételi telephely: Göd-Felsõ

Re: IPTV-ről készült TC-k, ETC-k, műsorazonosítók gyűjtemény

Hozzászólás Szerző: RS 3806 BDXC »

Szia Misi!
Köszönöm a hozzászólásod.Én azt gondolom,hogy oldal arról szól,hogy az ide látogatók tesztábrákat láthasonak .A mi párbeszédes olvasgatása helyett.Ezért ÉN továbbra is folytatnám a tevékenységem.
Üdv:Sándor
Avatar
RS 3806 BDXC
Hozzászólások: 2429
Csatlakozott: 2010.11.18. 08:51
Tartózkodási hely: Göd-Felsõ
Vételi telephely: Göd-Felsõ

Oroszországi IPTV ETC-k, műsorazonosítók.

Hozzászólás Szerző: RS 3806 BDXC »

Kép
Avatar
RS 3806 BDXC
Hozzászólások: 2429
Csatlakozott: 2010.11.18. 08:51
Tartózkodási hely: Göd-Felsõ
Vételi telephely: Göd-Felsõ

Romániai IPTV ETC-k, műsorazonosítók.

Hozzászólás Szerző: RS 3806 BDXC »

Kép
Avatar
RS 3806 BDXC
Hozzászólások: 2429
Csatlakozott: 2010.11.18. 08:51
Tartózkodási hely: Göd-Felsõ
Vételi telephely: Göd-Felsõ

Nepáli IPTV ETC-k, műsorazonosítók.

Hozzászólás Szerző: RS 3806 BDXC »

Kép
Avatar
RS 3806 BDXC
Hozzászólások: 2429
Csatlakozott: 2010.11.18. 08:51
Tartózkodási hely: Göd-Felsõ
Vételi telephely: Göd-Felsõ

Litvániai IPTV ETC-k, műsorazonosítók.

Hozzászólás Szerző: RS 3806 BDXC »

Kép
Avatar
RS 3806 BDXC
Hozzászólások: 2429
Csatlakozott: 2010.11.18. 08:51
Tartózkodási hely: Göd-Felsõ
Vételi telephely: Göd-Felsõ

Sierra Leonei IPTV ETC-k, műsorazonosítók.

Hozzászólás Szerző: RS 3806 BDXC »

Kép
Válasz küldése